Spółka A-Co. sp. z o.o. powstała w 2005 roku z zadaniem tworzenia narzędzi informatycznych do zarządzania w branżach związanych z żywieniem, ochroną zdrowia, utrzymaniem czystości, higieną oraz pracami porządkowymi.

Firma może poszczycić się udanymi wdrożeniami wyników swoich prac, w tym przede wszystkim specjalistycznym pakietem oprogramowania ACS®, które spełnia oczekiwania zarówno jednostek zajmujących się żywieniem w placówkach służby zdrowia, jak i świadczących szeroko rozumiane usługi gastronomiczne. ACS® jest oprogramowaniem, które pozwala na zdalne zarządzanie złożonym systemem centralnych kuchni, rozproszonych placówek gastronomicznych, szpitali niezależnie od ich lokalizacji. ACS® wspomaga centralne tworzenie menu, zarządzanie procesem produkcji żywności oraz logistyką dostaw i dystrybucji posiłków a także punktami sprzedaży (POS).

System ACS® jest ciągle udoskonalany. Firma sprzedając swoje produkty sprawuje stałą opiekę merytoryczną nad klientami, tak więc ceniona jest na rynku za dobrą współpracę. Podstawowym atutem produktów A-Co. jest ich zindywidualizowanie wynikające z znajomości rynku usług. System ACS® może być wykorzystywany w makro skali u klientów działających na terenie całego kraju, jak i w mikroskali np. w pojedynczych lokalach gastronomicznych.

Budując oprogramowanie ACS® położyliśmy nacisk na modularność i wielowariantowość wsparcia procesów biznesowych. Daje to elastyczność implementacji i możliwość zastosowania oprogramowania w różnych branżach.

System ACS® wdrożyliśmy m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie i w Gdańsku, szpitalach Jana Pawła II i im. Rydygiera w Krakowie, szpitalach w Kętrzynie, Piszu, Giżycku, Szczytnie, Polanicy Zdrój, Puszczykowie, Poznaniu, Szczecinie, Łowiczu, Gdańsku, Bydgoszczy, Kościanie i Olsztynie oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. System dzięki innowacyjnemu modułowi POS z powodzeniem obsługuje jednocześnie kilkanaście bufetów przyszpitalnych, a także w restauracje oraz punkty gastronomiczne o bardzo rożnym potencjale i potrzebach w tym m.in. punkty gastronomiczne stacji narciarskiej Czorsztyn-ski, sieci franczyzowe fast-food oraz w punkty charakteryzujące się koniecznością szybkiej obsługi między innymi bufety na terenie centrów wystawowych.

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów obudowaliśmy kostkami OLAP i zintegrowali z systemami finansowo-księgowymi CDN XL, enova, Perseusz.

Wiedząc jak ważna jest informacja i komunikacja w dzisiejszych czasach, postawiliśmy na pełną integrację procesów oraz możliwość pracy zdalnej w technologii klient-serwer, dzięki czemu wszystkie dane są dostępne w czasie rzeczywistym.

Spółka A-Co. oparła swój rozwój z jednej strony na zespole informatycznym, którego pracownicy posiadają znajomość różnych języków programowania, zarządzania sieciami i hardware’em, a z drugiej strony na osobach specjalizujących się w zarządzaniu procesami w firmach świadczących usługi outsourcingowe. Dzięki stworzeniu wszechstronnego zespołu pracowników jesteśmy w stanie sprostać zróżnicowanym wymaganiom klientów. Co bardzo istotne dla naszej działalności osoby zaangażowane w tworzenie systemów posiadają szeroką wiedzę praktyczną związaną z zbiorowym żywieniem, usługami utrzymania czystości oraz usługami związanymi z ochroną mienia i osób.

Oczekiwania stawiane przez naszych klientów skłoniły nas budowy własnego centrum kolokacji, dzięki któremu jesteśmy w stanie świadczyć usługi hostingowe.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Umów się na prezentację